novinky

Hlavní loď naší webové flotily

Když se ke konci roku 2017 začala realizovat myšlenka budování značky Elisoft, řekli jsme si se svým týmem, že do několika měsíců vytvoříme silnou webovou prezentaci společnosti, která bude zrcadlem její dynamické povahy. Dlouho jsme přemýšleli jaké téma zvolit, aby dokázalo co nejlépe vystihnout naši myšlenku. V únoru 2018, kdy byl vývoj webu v plném proudu, jsme si jeden den hráli s úvodním sliderem na domovské stránce. Po několika více či méně zdařilých pokusech jsme narazili na fotku noční oblohy. Michal jí byl natolik uchvácen, že ho napadlo, abychom jako téma zvolili vesmír. Vesmír, neustále se vyvíjející, nespoutaná a nádherná věc. To je naše téma! Jak životní osud chtěl, nevědomky jsme tímto počinem vzdali hold i největšímu vědci současné doby Stephenu Hawkingovi, který 14. března 2018 předal pomyslné žezlo lidského vědění svým následovníkům.

Začátkem března bylo již vše připraveno a vlajková loď naší webové flotily mohla být vypuštěna do širého prostoru internetu. Ihned byla navázána komunikace na ostatní weby naší společnosti jako ekonom-online.cz a ucetniprogram.com. Také měla spojení na sociální sítě, které chytají nové astronomy zajímající se o naši hvězdou soustavu s hvězdou Elisoft v jejím středu. Celý web je postaven na osvědčené platformě WordPress doplněné několika skvělými pluginy. Vše běží v našem bezpečném datovém centru.

Obsahově je web vhodný pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí dozvědět o společnosti, která stojí za účetními a fakturačními systémy EKONOM. Další nedílnou součástí je také microsite pro nové kadety, ať už nováčky z řad studentů, kteří zde mohou najít informace o stážích nebo i pro budoucí astronauty, kteří doplní naši hvězdnou flotilu. V neposlední řadě se můžete na našem webu i trochu pobavit. Stačí se scrollnout dolů na kterékoli stránce a najít vpravo dole raketu, která Vás vrátí zpět nahoru. Toto je velmi oblíbená fatalitka našeho týmu.

Doufáme, že si tento web užijete a poskytne Vám požadované informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *