Proč Elisoft?

Když se přidáte k posádce Elisoft, rozhodně nebudete litovat. Čekají vás skvělé firemní benefity jako například spousta kafé. Ne, samozřejmě by tady mohli být vyjmenované desítky pozitiv a slibů, které bychom i tak nikdy nemuseli splnit. Proto Vám tady jenom napíšeme, že rádi vyvíjíme a zkoušíme nové věci. A hlavně se snažíme vždy maximálně vyhovět klientům. Dokonce teď uvádíme do provozu nové prostory, aby jsme to tady měli hezké. Přijeďte se k nám podívat, jak to tady chodí. Můžete si o tom milionkrát přečíst, ale když to jednou uvidíte, již nebudete chtít odejít.

“Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.”

Příběhy hvězdné flotily

František Bělovský

Co dělá u nás?
František je spoluzakladatelem společnosti Elisoft a hlavním vývojářem produktu EKONOM. Mikrokontrolér naprogramoval když mu bylo 5 (bez nadsázky). Programování ho baví celý život.

Co dělá ve volném čase?
Rád sportuje. Od míče, přes brusle až po lyže. Někdy i vše dohromady v jeden čas. Má rád technologické hračky. Chytré hodinky, dron, kamera a nejlépe, když spolu všechno komunikuje.

Elisoft založil se svým společníkem a kolegou v roce 1998 po předchozích zkušenostech ve vývoji účetních systémů. První verzi EKONOMu, ještě pro příkazovou řádku, distribuoval pomocí disket. Bylo hodně náročné opravovat případné chyby. Ale vše se zvládlo a posunuli program EKONOM tam, kde je nyní – mezi tisíce spokojených zákazníků.

Nebojí se nových výzev. Nemá problém hodit všechno za hlavu a začít od začátku, pokud je to nutné. Jako správný šef je tahounem firmy.

Leona Štelcová

Co dělá u nás?
Leona působí ve firmě jako účetní. Ke své práci potřebuje každý den všechny naše produkty a je tak mimo jiné zdrojem tolik potřebné zpětné vazby. Ráda se také vrtá v nejrůznějších zákonech a příručkách. Nikdo jiný to neumí tak jak ona.

Co dělá ve volném čase?
Má ráda sporty všeho druhu. Pokud zrovna nesedí na koni, jede pravděpodobně se svojí rodinou někam s karavanem a s kompletní výbavou na kola.

Nastoupila do Elisoftu v roce 2005. Díky svým zkušenostem spravuje účetnictví i pro jiné velké klienty. Vše přitom na našem účetním systému EKONOM.

Vy

Začněte psát svůj příběh a staňte se součástí hvězdného týmu.

Ondřej Polách

Co dělá u nás?
Ondra je hlavní vývojář naší cloudové fakturace EKONOM online. Má rád nové výzvy a rád si osvojuje nové technologie. Rád se také vrtá v sítích a infrastruktuře.

Co dělá ve volném čase?
Pokud zrona není se svojí rodinou, najdete ho na fotbalovém hřišti. Fotbalu se věnuje už od svých 6 let a je to u něj sport číslo 1. Má rád ale také běh, jízdu na kole a také rád sedí u vody s nahozenými udicemi. Jo, a má rád stavebnice.

Do Elisoftu se dostal během svých studií na vysoké škole VUT v Brně. Bylo to v létě 2009. Několik let docházel po dobu prázdnin a dělal na prvním prototypu EKONOMu online. Od roku 2012 nastoupil na plný úvazek a v roce 2013 dokončil první produkční verzi svého systému. Tato verze byla na platformě Silverlight, která je již nyní nahrazena HTML5 a všemi vymoženostmi, které nabízí.

Pracovat na svém produktu v kolektivu skvělých lidí ho naplňuje.