novinkyudálosti

Standardní verze ekonom-online

Před koncem roku 2016 jsme nasadili velkou aktualizaci, která v sobě zahrnovala novou verzi ekonom-online.cz nazvanou jednoduše Standardní. Jedná se o první placenou verzi aplikace a je určena uživatelům, kteří potřebují pokladní a bankovní deník s vazbou na EET, tisknout a importovat QR-Fakturu, definovat cenové úrovně katalogu nebo spravovat více uživatelů a firem.

Standardní verze obsahuje proti Základní navíc možnost zadávání pokladních a bankovních dokladů. Jsou podporovány pokladní doklady obecné s rozpisem DPH a s položkami s rozpisem DPH (sběrné doklady), úhrady faktur a prodejky/nákupky s možností výběru položek z katalogu produktů. Pokladní doklady si můžete vytisknout. Ekonom-online má i tiskovou sestavu pro příruční tiskárny s tiskem od 48mm, což ocení terénní pracovníci. Pokud se Vás týká EET, žádný problém. Po nastavení certifikátu a režimu tržeb Vám pokladna dovolí odesílat tržby na portál EET ihned při tisku příjmového pokladního dokladu. Veškeré EET tržby jsou navíc evidovány v transakčním logu, takže budete mít vždy přehled, které tržby byly odeslány. Díky bance můžete naimportovat bankovní výpis ve formátu ČBA a automaticky dojde k napárování úhrad a vytvoření obecných položek na bankovním dokladu.

Další novinkou ve Standardní verzi je podpora QR-Faktury. V nastavení fakturace si můžete zvolit, zda chcete tisknout QR-Platbu (která je dostupná již v Základní verzi), QR-Fakturu nebo obojí. Aplikace také podporuje skenování QR-Faktury, což ocení uživatelé, kteří používají přijaté faktury. Skenování probíhá pomocí kamery ať už integrované do zařízení (fotoaparát telefonu) nebo připojené k zařízení (web kamera).

Máte-li potřebu použít pro každou číselnou řadu nebo každého zákazníka jinou cenu produktu, i s tímto Vám aplikace pomůže. Můžete si nadefinovat neomezené množství cenových úrovní a v katalogu produktů ke každé úrovni přiřadit jinou cenu pro produkt. Použití té správné ceny se řídí v první řadě číselnou řadou dokladu a poté zákazníkem na dokladu.

Standardní verze Vám dále dovoluje přenos dat z účetního a evidenčního systému EKONOM, protokol operací, díky kterému máte přehled o všech operacích, které vaši uživatelé provádějí a také možnost nastavení přístupových práv pro tyto uživatele.


 

[vc_btn title=”CHCI VYZKOUŠET 30 DNŮ ZDARMA JEŠTĚ DNES” style=”flat” color=”green” size=”lg” align=”center” i_type=”typicons” i_icon_typicons=”typcn typcn-arrow-right-thick” css_animation=”top-to-bottom” link=”url:https%3A%2F%2Fapp.ekonom-online.cz%2Fsignup.html%3Flicence%3D1%26cc%3D1%26uc%3D1%26am%3D200||target:%20_blank” add_icon=”true”]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *